Актуальну інформацію щодо

статусу заяв вступників, конкурсних пропозицій, рейтингові списки  

Вступної кампанії 2019 року можна переглянути на сайті:

https://vstup.edbo.gov.ua/

Код в ЄДЕБО ХНУБА: 114.

 

Дані на сайті оновлюються, як правило, двічі на день, звертайте увагу на час оновлення інформації внизу сторінки.

 


 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВСТУПНУ КАМПАНІЮ

 

2019 РОКУ

 

(заочна форма здобуття освіти)

 

Випускникам закладів середньої освіти

 

Вступ на 1 курс на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти відбувається за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). У 2019 році приймаються сертифікати ЗНО 2017, 2018, 2019 років. Якщо як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник має право подавати оцінку із сертифікатів 2018 та 2019 років з однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд Подача заяв у електронній формі. 

 

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 року триватиме з 05 лютого до 25 березня за посиланням: 

 

https://zno.testportal.com.ua/registration

 

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти в 2019 році в ХНУБА: 

 

Перелік конкурсних предметів ЗНО

 

Окремі категорії вступників, визначені Правилами прийому, мають спеціальні умови на участь у конкурсному відборі та подають заяви у паперовій формі.

 

Початок прийому заяв та документів - 10 липня 2019 р.

 

Закінчення прийому заяв та документів від осіб,

які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів - 18.00 година 16 липня 2019 р.

 

Закінчення прийому заяв та документів від осіб,

які вступають тільки за результатами ЗНО - 16.00 година 08 серпня 2019 р.


 

Випускникам технікумів, коледжів

 

Випускники технікумів та коледжів приймаються на 1 курс (зі скороченим строком навчання), 2 або 3 курс в залежності від академічної різниці у навчальних планах технікумів, коледжів та університету.

 

Правилами прийому передбачено вступ на 1 курс (зі скороченим строком навчання - 2 роки 10 місяців) для здобуття освітнього ступеня бакалавра за спеціальністю 192 "Будівництво та цивільна інженерія". На дану спеціальність виділяються бюджетні місця.

 

Для конкурсного відбору осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста та вступають на навчання для здобуття ступеня бакалавра, зараховуються:

 • результати ФАХОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ;
 • результати ЗНО з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ (для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра за спеціальностями 051 «Економіка», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг» на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста; у 2019 році приймаються сертифікати ЗНО з української мови і літератури 2017, 2018 та 2019 років).

 

Початок прийому заяв та документів - 10 липня 2019 р.

 

Закінчення прийому заяв та документів - 16.00 година 08 серпня 2019 р.


 

Магістратура. Вища освіта за іншою спеціальністю

 

Якщо маєте вищу освіту (бакалавр, спеціаліст, магістр), але потрібна вища освіта за іншою спеціальністю, тоді є можливість вступити на навчання для здобуття освітнього ступеня МАГІСТРА або БАКАЛАВРА (на 2 або старші курси в залежності від академічної різниці).

 

Для конкурсного відбору осіб, які на основі ступеня бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) вступають на навчання для здобуття ступеня МАГІСТРА, зараховуються:

1) для вступу на спеціальності  051 «Економіка», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 122 «Комп’ютерні науки»:

 • результати ЄДИНОГО ВСТУПНОГО ІСПИТУ (ЄВІ) у формі тесту з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська); ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:
  Початок реєстрації для складання
  ЄВІ з іноземної мови
  13 травня 2019 р.
  Закінчення реєстрації для складання
  ЄВІ з іноземної мови
  18.00 година 03 червня 2019 р.
  Складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки)
  13 травня – 31 травня 2019 р.
  Основна сесія ЄВІ
  02 липня 2019 р.
 • результати ФАХОВИХ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ;

  2) для вступу за іншими спеціальностями: результати ВСТУПНОГО ІСПИТУ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ та інших ФАХОВИХ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ.

 

Для конкурсного відбору осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста, ступень бакалавра або магістра, та вступають на навчання для здобуття ступеня БАКАЛАВРА, зараховуються:

 • результати ФАХОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ;

Зі строками проведення прийому заяв і документів, фахових випробувань, конкурсного відбору та зарахування на навчання уважно ознайомтеся у Правилах прийому до ХНУБА в 2019 році (розділ ІV).


 

Більше інформації у ПРАВИЛАX ПРИЙОМУ до Харківського національного університету будівництва та архітектури в 2019 році

 


 

 

 Перелік документів, що надають вступники:

 

 1. Заява.

 2. Копія документа, що посвідчує особу та громадянство.

 3. Копія військово-облікового документа - для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством).
 4. Копія документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копія додатка до нього.

 5. Копія сертифіката (сертифікатів) ЗНО (для вступників на основі повної загальної середньої освіти), сертифіката ЗНО з української мови і літератури (для вступників для здобуття ступеня бакалавра за спеціальностями 051 «Економіка» та галузі знань 07 «Управління та адміністрування» на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста) або екзаменаційного листка єдиного вступного іспиту (у визначених Правилами прийому випадках).

 6. Чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

 7. Копії документів, що засвідчують спеціальні умови на участь у конкурсному відборі.

 8. Копія ідентифікаційного коду.

Усі копії документів засвідчуються за ОРИГІНАЛАМИ приймальною комісією. Копії документів без пред’явлення оригіналів не приймаються.