Розклад заліково-екзаменаційної сесії для студентів 1 курсу магістерського рівня (технічні спеціальності) : Завантажити

 

Розклад заліково-екзаменаційної сесії для студентів 1 курсу магістерського рівня (економічні спеціальності, Комп`ютерні науки) : Завантажити

 

Шановні студенти! Оскільки під час карантину заборонено відвідування закладів освіти її здобувачами, то за продовження карантину заліково-екзаменаційна сесія з 25 травня по 03 червня 2020 року відбудеться дистанційно. У розкладах заліково-екзаменаційних сесій зазначено контактні дані викладачів (e-mail), які здійснюють семестровий контроль. Ознайомтеся з розкладом сесії, зверніть увагу на контактні дані викладачів (вказані у таблиці розкладу та в окремих таблицях з переліком дисциплін та форм семестрового контролю під розкладом), за якими вам необхідно звернутися до викладачів, надіславши відповідного електронного листа на вказаний у розкладі e-mail із зазначенням повного П.І.Б, навчальної групи та спеціальності, виконаними індивідуальними роботами (контрольні роботи, розрахунково-графічні роботи, курсові роботи та проекти). Від викладачів Ви отримаєте інформацію стосовно дистанційного складання семестрового контролю (заліків та екзаменів), необхідні консультації. Електронні листи надсилайте викладачам вже зараз!

 

Студенти, які мають заборгованості з оплати за навчання згідно з договірними зобов’язаннями, не будуть допущені до складання сесії!