ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВСТУПНУ КАМПАНІЮ

 

2019 РОКУ

 

(заочна форма здобуття освіти)

 

Випускникам закладів середньої освіти

 

Вступ на 1 курс на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти відбувається за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). У 2019 році приймаються сертифікати ЗНО 2017, 2018, 2019 років. Якщо як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник має право подавати оцінку із сертифікатів 2018 та 2019 років з однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд Подача заяв у електронній формі. 

 

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 року триватиме з 05 лютого до 25 березня за посиланням: 

 

https://zno.testportal.com.ua/registration

 

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти в 2019 році в ХНУБА: 

 

Перелік конкурсних предметів ЗНО

 

Окремі категорії вступників, визначені Правилами прийому, мають спеціальні умови на участь у конкурсному відборі та подають заяви у паперовій формі.

 

Початок прийому заяв та документів - 10 липня 2019 р.

 

Закінчення прийому заяв та документів від осіб,

які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів - 18.00 година 16 липня 2019 р.

 

Закінчення прийому заяв та документів від осіб,

які вступають тільки за результатами ЗНО - 16.00 година 08 серпня 2019 р.


 

Випускникам технікумів, коледжів

 

Випускники технікумів та коледжів приймаються на 1 курс (зі скороченим строком навчання), 2 або 3 курс в залежності від академічної різниці у навчальних планах технікумів, коледжів та університету.

 

Правилами прийому передбачено вступ на 1 курс (зі скороченим строком навчання - 2 роки 10 місяців) для здобуття освітнього ступеня бакалавра за спеціальністю 192 "Будівництво та цивільна інженерія". На дану спеціальність виділяються бюджетні місця.

 

Для конкурсного відбору осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста та вступають на навчання для здобуття ступеня бакалавра, зараховуються:

 • результати ФАХОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ;
 • результати ЗНО з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ (для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра за спеціальностями 051 «Економіка», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг» на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста; у 2019 році приймаються сертифікати ЗНО з української мови і літератури 2017, 2018 та 2019 років).

 

Початок прийому заяв та документів - 10 липня 2019 р.

 

Закінчення прийому заяв та документів - 16.00 година 08 серпня 2019 р.


 

Магістратура. Вища освіта за іншою спеціальністю

 

Якщо маєте вищу освіту (бакалавр, спеціаліст, магістр), але потрібна вища освіта за іншою спеціальністю, тоді є можливість вступити на навчання для здобуття освітнього ступеня МАГІСТРА або БАКАЛАВРА (на 2 або старші курси в залежності від академічної різниці).

 

Для конкурсного відбору осіб, які на основі ступеня бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) вступають на навчання для здобуття ступеня МАГІСТРА, зараховуються:

1) для вступу на спеціальності  051 «Економіка», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 122 «Комп’ютерні науки»:

 • результати ЄДИНОГО ВСТУПНОГО ІСПИТУ (ЄВІ) у формі тесту з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська); ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:
  Початок реєстрації для складання
  ЄВІ з іноземної мови
  13 травня 2019 р.
  Закінчення реєстрації для складання
  ЄВІ з іноземної мови
  18.00 година 03 червня 2019 р.
  Складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки)
  13 травня – 31 травня 2019 р.
  Основна сесія ЄВІ
  02 липня 2019 р.
 • результати ФАХОВИХ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ;

  2) для вступу за іншими спеціальностями: результати ВСТУПНОГО ІСПИТУ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ та інших ФАХОВИХ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ.

 

Для конкурсного відбору осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста, ступень бакалавра або магістра, та вступають на навчання для здобуття ступеня БАКАЛАВРА, зараховуються:

 • результати ФАХОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ;

Зі строками проведення прийому заяв і документів, фахових випробувань, конкурсного відбору та зарахування на навчання уважно ознайомтеся у Правилах прийому до ХНУБА в 2019 році (розділ ІV).


 

Більше інформації у ПРАВИЛАX ПРИЙОМУ до Харківського національного університету будівництва та архітектури в 2019 році

 


 

 Перелік документів, що надають вступники:

 

 1. Заява.

 2. Копія документа, що посвідчує особу та громадянство.

 3. Копія військово-облікового документа - для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством).
 4. Копія документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копія додатка до нього.

 5. Копія сертифіката (сертифікатів) ЗНО (для вступників на основі повної загальної середньої освіти), сертифіката ЗНО з української мови і літератури (для вступників для здобуття ступеня бакалавра за спеціальностями 051 «Економіка» та галузі знань 07 «Управління та адміністрування» на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста) або екзаменаційного листка єдиного вступного іспиту (у визначених Правилами прийому випадках).

 6. Чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

 7. Копії документів, що засвідчують спеціальні умови на участь у конкурсному відборі.

 8. Копія ідентифікаційного коду.

Усі копії документів засвідчуються за ОРИГІНАЛАМИ приймальною комісією. Копії документів без пред’явлення оригіналів не приймаються.